Kurumsal

1986 yılında kurulan ENGİN İzolasyon; su, ısı, ses, yangın ve çevresel sızdırmazlık yalıtım uygulamaları ile satış-pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İstanbul ve Kazakistan’da kurulu ofisleri ile Türkiye’nin yanısıra Orta Asya’da  kurulu Türki Cumhuriyetler’de de aktif rol oynamaktadır.

Teras - Çatı kaplama uygulamaları, temel perde uygulamaları, ıslak hacim izolasyonları ve çevresel projelerin (Çöp atık arıtma tesisleri, suni göletler, tüneller, tarım alanları ve hidrolik inşaatlar) yanısıra; FPO - PVC – TPO – ECB – HDPE – LLDPE – VFPE  su yalıtım ve geosentetik membranlar, geotekstil örtüler ile yapı kimyasallarının satış ve pazarlama faaliyetleri de aynı çatı altında yürütülmektedir.

Sizin İçin;

Vizyonumuz;

İzolasyon alanındaki en yeni teknolojilerin takipçisi ve ilk uygulayıcılarından olmak, sürekli gelişim politikası ile yalıtım sistemleri ve uygulamaları konusunda Türkiye ve uluslararası pazarda lider konuma gelmektir.

Misyonumuz;

 Pazar ihtiyaçlarına göre en yeni teknolojiye sahip ürünlerin takip edilmesi, ürün gamının ve hizmetlerin sürekli geliştirilmesi,

•  Yapılan her işte “Çevre ve İnsan” bilincine göre hareket edilmesi,

•  Kaliteden taviz verilmemesi,

• “Doğru Teşhis, Doğru Ürün ve Doğru Uygulama” ilkesine göre müşteri beklentilerini sürekli aşmak,

• Ekonomik ve sosyal anlamda ülke ekonomisine maksimum katma değer sağlamaktır.

Değerlerimiz;
Dürüstlük, güvenilirlik, kalite, yenilik, insana ve çevreye saygı.